CES facebookCES twitterCES emailinstagram
<< Geri

İngiltere’nin insanları hakkında daha fazlasını öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanında (ya da özel evde*) konaklamayı seçmektir. Aile hayatı resmiyet dışıdır ve kişiler samimi karşılar, dost canlısı ve konuşkanlardır. Bu nedenle İngilizce pratik yapmak için çok fazla fırsatınız olacaktır. Aile yanında konaklamaların (ya da özel evlerin*)  hepsi dikkatli bir şekilde seçilir ve sürekli olarak yüksek standartların temini için düzenli olarak ziyaret edilir.

Wimbledon bölgesinde mevcut aile yanında konaklamalarımız/özel evlerimiz yürüyerek, otobüsle, tren ya da tramvayla 30-45 dakikalık bir mesafe içinde yer alırlar. Durgun dönemde yürüme mesafesinde aile yanında konaklama (ya da özel ev*) seçenekleri daha geniştir. Bunlar garanti edilemez. Aile yanında (ya da özel evde*) konaklamaya haftanın 7 günü kahvaltı ve akşam yemeği dahildir

*Özel evde, faklı milletlerden birkaç öğrenciyle karşılaşmayı bekleyebilirsiniz.

Sizin için uygun olan aile yanında konaklama ya da özel evi seçmiş olduğunuzda bilgiler ev sahiplerine gönderilecektir. Varış zamanınızı doğrulamak için onlarla irtibata geçmenizi öneririz. Her gün hafif bir kahvaltınız ve akşam yemeğiniz olacaktır.

CES Wimbledon aile yanında / özel evde konaklamalar yarım pansiyon bazındadır.

"Aile yanında konaklama - Ev sahipleri, birlikte yemek yiyerek, ortak yaşam alanlarını paylaşarak öğrenciye ev halkının tam bir üyesi gibi olarak davranırlar; bir kerede dört öğrenciden fazlası aynı aile yanında konaklayamaz (dört yetişkin öğrenciden fazlasının konakladığı evler özel ev konaklamaları olarak tanımlanır)."

"Özel ev konaklaması – Yetişkin öğrenciler için özel evde konaklama (16 üzeri öğrenciler); evde dört öğrenciden fazlası konaklayabilir; ev sahibi/sahipleriyle daha az doğrudan iletişim olabilir. (Özel ev konaklamaları 16 yaşın altındaki öğrenciler için uygun değildir.) "
Eğer CES ile ev sahipliği yapan bir aile olmak ve öğrencilerimizi evinizde ağırlamakla ilgilenirseniz lütfen aile yanında konaklama sağlayıcısı olmak için Başvuru’ya tıklayın ve bunu [email protected] adresinden Akvile Merkeviciute’e gönderin.

London Gallery

BRITISH COUNCILCentre of English StudiesENGLISHUKIALCALTOEaqualsBildungsurlaub logoBildungsurlaub